نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در رشت

خدمات فنی مهندسی گیلان (گیلتگ) آماده‌ی ارائه خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در رشت می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیر لباسشویی آبسال را به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی آبسال می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات لباسشویی آبسال با شماره‌های 09112305332 و 09019413305 تماس حاصل فرمایید.

آیا ماشین لباسشویی آبسال شما دچار مشکل شده است؟

بدون نگرانی در زمان تعیین شده توسط شما تعمیرکار ماشین لباسشویی آبسال ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بدون حمل و نقل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه می نماید. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه منتقل خواهد شد. تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج ماشین لباسشویی آبسال با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آبسال هستید، با ما تماس بگیرید:

  • ماشین لباسشویی آبسال روشن نمی شود.
  • ماشین لباسشویی آبسال روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • دیگ ماشین لباسشویی آبسال نمی‌چرخد.
  • ماشین لباسشویی آبسال آب‌گیری نمی‌کند.
  • ماشین لباسشویی آبسال به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
  • صدای ماشین لباسشویی آبسال خیلی زیاد شده است.
  • ماشین لباسشویی آبسال تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
  • ماشین لباسشویی آبسال نشتی آب دارد.
  • درب ماشین لباسشویی آبسال درست بسته نمی‌شود.
  • ماشین لباسشویی آبسال ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.


اگر نیازمند سرویس ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی آبسال خود هستید، ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای ما حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.


درباره‌ی آبسال

شرکت آبسال در سال ۱۳۳۵ با نام ” شرکت لعاب ایران ” (سهامی خاص ) در شمال شرقی تهران تاسیس گردید و تا سال ۱۳۴۳ با تولید محصولاتی نظیر بشقاب، کاسه، متریال قوری،….. به فعالیت خود ادامه داد. سپس از سال ۱۳۴۳ با تولید اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز فر دار، انواع بخاریهای گازسوز و نفت سوز و آبگرمکن گازی به جرگه تولید کنندگان لوازم خانگی پیوست .
به دنبال رشد کیفی و کمی شرکت و افزایش مداوم سرمایه و تولیدات نام شرکت در سال ۱۳۴۵ به اونیورسال (سهامی خاص) و در سال ۱۳۵۵ به اونیورسال (سهامی عام) و در سال ۱۳۶۲ به آبسال (سهامی عام) تغییر یافت. در حال حاضر این شرکت با سرمایه بالغ بر دویست و چهل هزار میلیون ریال و حدود ۹۴۰ نفر پرسنل کارآمد، ۵۸ سال فعالیت درخشان خود را سپری می نماید.