تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت 09112305332


نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت

مرکز تعمیرات یخچال و فریزر  بوش در رشت

مجموعه فنی و مهندسی گیل تگ، مرکز مجاز تعمیرات یخچال و فریزر بوش در رشت، آماده ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در محل و بدون نیاز به حمل و نقل می باشد. ارائه خدمات، توسط نیروهای متخصص و کارآزموده این مجموعه در اسرع وقت و با منصفانه ترین قیمت و مطابق تعرفه اتحادیه تعمیرکاران مجاز یخچال و فریزر انجام می گردد. 

برای تشخیص عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش فقط کافی است با کارشناس ما تماس بگیرید تا ضمن تشخیص عیب، براورد اولیه هزینه تعمیرات، خدمت شما ارائه گردد. پس از تنظیم زمان دلخواه شما, تعمیرکار یخچال فریزر بوش جهت انجام تعمیر در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب دستگاه می نماید.


جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در منزل در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.


مزایای خدمات تعمیرات یخچال و فریزر بوش توسط مجموعه گیل تگ

قطعات اصلی و با کیفیت و گارانتی تعمیر

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت به افزایش عمر مفید یخچال فریزر بوش و کاهش هزینه های ناشی از خرابی های مجدد کمک می کند. تضمین عملکرد صحیح دستگاه و تعویض در صورت خرابی پیش از پایان دوره تضمین, از تعهدات گیل تگ به شما مشتریان ارجمند است.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد. مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد، زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و هزینه جانبی زیادی را به همراه خواهد داشت.

ما در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر بوش در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای دانش  و تخصص فنی برای تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت

تعمیرات یخچال و فریزر بوش در رشت توسط متخصصانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به تعمیر انواع مدل های یخچال و فریزر بوش برخوردار هستند. تلفیق تجربه و دانش تخصصی، کیفیت خدمات فنی گیل تگ را تضمین میکند. متخصصان ما با بروز کردن مداوم اطلاعات فنی خود، تشخیص و رفع عیب دستگاه های مدرن را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده اند.

تعمیرات یخچال فریزر بوش در رشت توسط متخصصانی که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر  دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. با توضیحاتی که توسط شما ارائه می شود، کارشناس ما مشکل یخچال را در اسرع وقت شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکند. تشخیص صحیح عیب می تواند به سرعت در انجام تعمیرات و کاهش هزینه های جانبی کمک شایانی نماید.


تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش در محل در رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.

 گیل تگ با ارائه خدمات فنی در محل و در حضور شما، به کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین کاهش آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی وسایل خانگی بزرگ کمک می کند.


منصفانه ترین هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر بوش در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید. این مجموعه دارای پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و کلیه هزینه ها مطابق نرخ مصوب اتحادیه است. براورد حدودی هزینه، پیش از اقدام به تعمیر انجام می شود و پرداخت هزینه خدمات پس از اتمام کار می باشد.


جهت براورد قیمت تعمیر یخچال فریزر بوش در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.


رایج ترین عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش که نیاز به تعمیرات دارند

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر بوش
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر بوش
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر بوش
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر بوش
 • یخ زدگی یخچال فریزر بوش
 • مشاهده کدهای خطای خرابی برد روی صفحه نمایش یخچال فریزر بوش
 • روشن نشدن یخچال فریزر بوش
 • روشن و خاموش شدن خود بخود یخچال فریزر بوش
 • از کار افتادن فن ها یا عملکرد غیر عادی فن در یخچال فریزر بوش
 • برفک زدن یخچال های نوفراست بوش
 • عدم تنظیم صحیح دمای یخچال و فریزر بوش
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر  بوش و عدم اتومات
 • شنیدن مداوم صدای بوق در  یخچال فریزر بوش


در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات فوق در یخچال فریزر و ساید بای ساید بوش برای رفع عیب با کارشناس ما به شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.


در ادامه نمونه کارهای تعمیرات یخچال و فریزر  بوش در رشت ارائه شده است.


تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر ساید بای ساید بوش با مشکل روشن و خاموش شدن مداوم.....

تماس با کارشناس
نمونه کار