تعمیرات یخچال و فریزر در رشت

مرکز مجاز تعمیرات یخچال و فریزر در رشت

تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر انواع برندهای داخلی و خارجی از جمله سامسونگ ، الجی (ال جی)، بوش و ... در رشت، توسط نیروهای متخصص و کارآزموده مجموعه فنی مهندسی گیل تگ در اسرع وقت و با منصفانه ترین قیمت در محل و بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه ارائه می گردد.  با توجه به تغییر روش زندگی عصر جدید و دور شدن مسافت ها آن هم به دلیل بزرگتر شدن روز به روز شهرها دیگر نه در توان است و نه مقرون به صرفه است که یخچال و فریزر خود را جابجا کنیم و تا محل تعمیرگاه جهت تعمیر ببریم. جهت تعمیر یخچال در شهر رشت این کار را از این به بعد به عهده ی کسانی بگذارید که با تجربه در این امر پا گذاشته اند. 

برای تشخیص عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، الجی، بوش و ... فقط کافی است با کارشناس ما تماس بگیرید تا ضمن تشخیص عیب، براورد اولیه هزینه تعمیرات، خدمت شما ارائه گردد. پس از تنظیم زمان دلخواه شما, تعمیرکار یخچال فریزر  جهت انجام تعمیر در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب دستگاه می نماید.


جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر در منزل در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.


گروه فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) آماده ارائه خدمات تعمیراتی برای انواع برندهای داخلی و خارجی یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در منزل در شهر رشت می باشد. برای اطلاع از ویژگی های متمایز خدمات گیل تگ به صفحه اصلی سایت ما به نشانی gilteg.ir مراجعه نمایید. تعمیرات یخچال فریزرهای سامسونگ ، الجی (ال جی) ، امرسان ، هیمالیا ، ویرپول ، یخساران ، ایران شرق ، یخچاوان ، سیلوان ، سینور ، ویرلپول ، سایوان ، سونیا ، جنرال ، هاردستون ، دنار ، بکو ، الکترواستیل ، آیسان ، میشل ، فیلور ، پارس ، سینجر ، سوزان و ... توسط گروه فنی مهندسی گیل تگ انجام میشود.مزایای خدمات تعمیرات یخچال و فریزر توسط مجموعه گیل تگ


قطعات اصلی و با کیفیت و گارانتی تعمیر

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت به افزایش عمر مفید یخچال فریزر و کاهش هزینه های ناشی از خرابی های مجدد کمک می کند. تضمین عملکرد صحیح دستگاه و تعویض در صورت خرابی پیش از پایان دوره تضمین, از تعهدات گیل تگ به شما مشتریان ارجمند است.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد. مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد، زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و هزینه جانبی زیادی را به همراه خواهد داشت.

ما در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای دانش  و تخصص فنی برای تعمیر یخچال فریزر در رشت

تعمیرات یخچال و فریزر  در رشت توسط متخصصانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به تعمیر انواع مدل های یخچال و فریزر برخوردار هستند. تلفیق تجربه و دانش تخصصی، کیفیت خدمات فنی گیل تگ را تضمین میکند. متخصصان ما با بروز کردن مداوم اطلاعات فنی خود، تشخیص و رفع عیب دستگاه های مدرن را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده اند.

تعمیرات یخچال فریزر در رشت توسط  متخصصانی که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر  دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. با توضیحاتی که توسط شما ارائه می شود، کارشناس ما مشکل یخچال را در اسرع وقت شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکند. تشخیص صحیح عیب می تواند به سرعت در انجام تعمیرات و کاهش هزینه های جانبی کمک شایانی نماید.


تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در محل در رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.

 گیل تگ با ارائه خدمات فنی در محل و در حضور شما، به کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین کاهش آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی وسایل خانگی بزرگ کمک می کند.


منصفانه ترین هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید. این مجموعه دارای پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و کلیه هزینه ها مطابق نرخ مصوب اتحادیه است. براورد حدودی هزینه، پیش از اقدام به تعمیر انجام می شود و پرداخت هزینه خدمات پس از اتمام کار می باشد.جهت براورد قیمت تعمیر یخچال فریزر در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.


رایج ترین عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید که نیاز به تعمیرات دارند

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر 
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر 
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر 
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر 
 • یخ زدگی یخچال فریزر 
 • مشاهده کدهای خطای خرابی برد روی صفحه نمایش یخچال فریزر 
 • روشن نشدن یخچال فریزر 
 • روشن و خاموش شدن خود بخود یخچال فریزر 
 • از کار افتادن فن ها یا عملکرد غیر عادی فن در یخچال فریزر 
 • برفک زدن یخچال های نوفراست 
 • عدم تنظیم صحیح دمای یخچال و فریزر 
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر  و عدم اتومات
 • شنیدن مداوم صدای بوق در  یخچال فریزر در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات فوق در یخچال فریزر و ساید بای ساید برای رفع عیب با کارشناس ما به شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید. سایر مزایای انجام تعمیرات یخچال فریزر های خانگی و صنعتی توسط خدمات فنی مهندسی گیل تگ (GilTEG)  09112305332

 • امکان برنامه ریزی زمان و تاریخ مناسب (تا حد امکان) توسط مشتری
 • تضمین کیفیت کار و ایمنی در کار
 • تضمین رفتار مؤدبانه
 • توضیح اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و تعویض و برآورد هزینه تعمیر و تعویض قطعات معیوب
 • انجام تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه در مواردی که دستگاه مورد نظر از کار افتاده یا نیاز به بررسی و یا چکآپ جزیی دارند.
 • انجام تعمیرات سریع و بر اساس برنامه ریزی جهت برطرف نمودن هر چه سریعتر ایراد دستگاه آسیب دیده
 • ارائه قیمت مقرون به صرفه، خدمات ممتاز و قابل اعتماد از متخصصین آموزش دیده و تضمین تمام کار و قطعات


این مجموعه آماده ارائه خدمات در زمینه های زیر است:

تعمیرات انواع یخچال فریزرهای سامسونگ، الجی، فیلور، بوش، سونیا، امرسان، سایوان، یخساران، یخچاوان و انواع یخچال فریزرهای خانگی، صنعتی و آزمایشگاهی و ...  با تضمین تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده در سریعترین زمان ممکن

تعمیرات تخصصی انواع یخچال فریزرهای خانگی، صنعتی، قصابی، ویترینی و ... با ضمانت تعمیر در رشت

رفع مشکل صدای غیرعادی و ناهنجار یخچال فریزر در رشت

رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر در رشت

رفع مشکل صدای جیگ جیگ یا جیک جیک یا کارکرد کوتاه مدت آن به مدت 10 ثانیه و سپس خاموش شدن آن در رشت

رفع مشکل عدم اتومات در صورت سرما داشتن یخچال فریزر

تعمیر برد الکترونیکی انواع یخچال فریزر در رشت


برای مشاهده تعمیرات انجام شده در زمینه تعمیرات یخچال فریزر در بخش منوی اصلی سایت به نمونه کارها و یا مجله مراجعه نمایید.ارتباط با ما:

@sedaghatimilad
09112305332
09019413305
https://t.me/GilTEG