مرکز تعمیرات یخچال فریزر ال جی (الجی) در رشت 09112305332


نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت

مرکز تعمیرات یخچال و فریزر  الجی (ال جی) در رشت

مجموعه فنی و مهندسی گیل تگ، نمایندگی رشت، مرکز مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الجی (ال جی) در رشت، آماده ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در محل و بدون نیاز به حمل و نقل می باشد. ارائه خدمات، توسط نیروهای متخصص و کارآزموده این مجموعه در اسرع وقت و با منصفانه ترین قیمت و مطابق تعرفه اتحادیه تعمیرکاران مجاز یخچال و فریزر انجام می گردد. 

برای تشخیص عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی فقط کافی است با کارشناس ما تماس بگیرید تا ضمن تشخیص عیب، براورد اولیه هزینه تعمیرات، خدمت شما ارائه گردد. پس از تنظیم زمان دلخواه شما, تعمیرکار یخچال فریزر الجی جهت انجام تعمیر در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب دستگاه می نماید.


جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی (الجی) در منزل در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.


مزایای خدمات تعمیرات یخچال و فریزر ال جی توسط مجموعه گیل تگ

قطعات اصلی و با کیفیت و گارانتی تعمیر

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت به افزایش عمر مفید یخچال فریزر ال جی و کاهش هزینه های ناشی از خرابی های مجدد کمک می کند. تضمین عملکرد صحیح دستگاه و تعویض در صورت خرابی پیش از پایان دوره تضمین, از تعهدات گیل تگ به شما مشتریان ارجمند است.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد. مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد، زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و هزینه جانبی زیادی را به همراه خواهد داشت.

ما در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر الجی در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای دانش  و تخصص فنی برای تعمیر یخچال فریزر ال جی در رشت

تعمیرات یخچال و فریزر ال جی در رشت توسط متخصصانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به تعمیر انواع مدل های یخچال و فریزر ال جی برخوردار هستند. تلفیق تجربه و دانش تخصصی، کیفیت خدمات فنی گیل تگ را تضمین میکند. متخصصان ما با بروز کردن مداوم اطلاعات فنی خود، تشخیص و رفع عیب دستگاه های مدرن را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده اند.

تعمیرات یخچال فریزر الجی در رشت توسط  متخصصانی که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر  دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. با توضیحاتی که توسط شما ارائه می شود، کارشناس ما مشکل یخچال را در اسرع وقت شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکند. تشخیص صحیح عیب می تواند به سرعت در انجام تعمیرات و کاهش هزینه های جانبی کمک شایانی نماید.


تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در محل در رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.

 گیل تگ با ارائه خدمات فنی در محل و در حضور شما، به کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین کاهش آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی وسایل خانگی بزرگ کمک می کند.


منصفانه ترین هزینه تعمیر یخچال فریزر الجی در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر الجی در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید. این مجموعه دارای پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و کلیه هزینه ها مطابق نرخ مصوب اتحادیه است. براورد حدودی هزینه، پیش از اقدام به تعمیر انجام می شود و پرداخت هزینه خدمات پس از اتمام کار می باشد.


جهت براورد قیمت تعمیر یخچال فریزر در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.


رایج ترین عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی که نیاز به تعمیرات دارند

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر ال جی
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر ال جی
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر ال جی
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر ال جی
 • یخ زدگی یخچال فریزر ال جی
 • مشاهده کدهای خطای خرابی برد روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی
 • روشن نشدن یخچال فریزر ال جی
 • روشن و خاموش شدن خود بخود یخچال فریزر ال جی
 • از کار افتادن فن ها یا عملکرد غیر عادی فن در یخچال فریزر ال جی
 • برفک زدن یخچال های نوفراست ال جی
 • عدم تنظیم صحیح دمای یخچال و فریزر ال جی
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر  الجی و عدم اتومات
 • شنیدن مداوم صدای بوق در  یخچال فریزر ال جی


در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات فوق در یخچال فریزر و ساید بای ساید الجی برای رفع عیب با کارشناس ما به شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.


در ادامه نمونه کارهای تعمیرات یخچال و فریزر  ال جی در رشت ارائه شده است.


نشت یابی و شارژ گاز  و رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر ال جی مدل GR-419GP در رشت


رفع مشکل عدم سرمایش و دیفراست یخچال فریزر ال جی مدل TF34TS در رشتنشت یابی و شارژ گاز و رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر ال جی مدل KF8401BQ در رشت 09112305332 | تعمیر یخچال در رشت

نشت یابی و شارژ گاز و رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر ال جی مدل KF8401BQ در رشت 09112305332 | تعمیر یخچال در رشت

نشت یابی و شارژ گاز و رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر ال جی مدل KF8401BQ در رشت | تعمیر یخچال در رشت

تماس با کارشناس
نمونه کار