با توجه به تغییر روش زندگی عصر جدید و دور شدن مسافت ها آن هم به دلیل بزرگتر شدن روز به روز شهرها دیگر نه در توان است و نه مقرون به صرفه است که یخچال و فریزر خود را جابجا کنیم و تا محل تعمیرگاه جهت تعمیر ببریم. جهت تعمیر یخچال در شهر رشت این کار را از این به بعد به عهده ی کسانی بگذارید که با تجربه در این امر پا گذاشته اند. با تماس با مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت ، تعمیرکار یخچال جهت انجام تعمیر یخچال فریزر در رشت در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب یخچال فریزر در محل می نماید.


تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت با حضور در محل و در جهت رفع عیب با در نظر داشتن رعایت اصول فنی و ایمنی در کمترین زمان ممکن اقدام به انجام تعمیر یخچال فریزر خواهد نمود. کلیه قطعات معیوب در صورت تعمیر دارای گارانتی بوده و در صورت تعویض با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین خواهد شد. همچنین تعمیرات توسط افراد متخصص و با تجربه در استان گیلان و شهر رشت توسط مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت انجام خواهد شد.


برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.


ضمانت قطعات

کلیه قطعات مورد استفاده دارای اصالت کالا و ضمانت می باشند. خدمات تعمیرات انواع یخچال و فریزر در رشت دارای گارنتی بوده و تا زمان تعیین شده که توسط تعمیرکار مشخص میشود دارای گارانتی است. و در صورت خرابی بدون هیچ گونه هزینه ای تعمیر یخچال و فریزر در رشت انجام خواهد شد. با سالها تجربه در امر تعمیر یخچال فریزر در رشت در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب یخچال و فریزر اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.


قیمت ها طبق تعرفه

در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت ، تعمیرات کلیه یخچال های خانگی و فروشگاهی طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

همچنین در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تعمیرات یخچال های با برند های مطرح با توجه به تعرفه های مشخص شده خواهد بود.


گارانتی تعمیر

کلیه تجهیزات بعد از اینکه توسط تیم ما تعمیر گردید گارانتی تعمیر می شوند تا در صورت خرابی احتمالی در روزهای بعد توسط گروه ما به صورت رایگان انجام شود.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیل (گیلتگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

جهت هماهنگی و تنظیم وقت برای تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر در شت با 09112305332 تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال فریزر در رشت

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد. خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و همه تلاش میکنند در سریعترین زمان ممکن یک شرکت و مجموعه تعمیراتی در رشت پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در رشت را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید ( مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت ).


سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

ما در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر در رشت در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای علم و فن برای تعمیر یخچال فریزر در رشت

تعمیرات یخچال فریزر در رشت توسط افراد صلاحیت دار که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر در رشت دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در رشت آشنا هستند یعنی با توضیحات که صاحب یخچال توضیح می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشتریان خود داریم.

تعمیرات یخچال و فریزر در رشت توسط کسانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به کلیه یخچال های وبرندهای مختلف هستند و دوره های متفاوت را گذرانده اند.


استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند این مجموعه کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی شود و از این باب دوباره رضایت شما رو در تعمیرات یخچال در رشت را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در رشت هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص صورت پذیرد.


تعمیر یخچال در محل رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.


یخچال دستگاهی است که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی صفحه ها و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود. از یخچال برای خنک نگهداشتن مواد غذایی، داروها و دیگر وسایل فاسدشدنی استفاده می‌شود. یخچالها از دیرباز تاکنون تغییرات شگرفی را به خود دیده‌اند. از یخچالهای طبیعی گرفته تا یخچالهای دست ساز زیرزمینی و بعدها یخچالهای نفتی و گازی و عموم یخچالهای امروزی که با جریان الکتریسیته کار می‌کنند.


هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید اما این مجموعه به این نکته تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد. تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در رشت و یا تعمیرات یخچال فریزر در رشت و یا تعمیرات ساید بای ساید در رشت باشد.

به منظور براورد هزینه تعمیرات یخچال و فریزر در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در محل رشت

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در رشت و تعمیر فریزر در رشت می توانید با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، بوش، الکترولوکس،یخساران، یخچاوان، سونیا، سایوان، هیمالیا، اسنوا، امرسان و… توسط تعمیرکاران یخچال و فریزر در رشت انجام خواهد شد.

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:


صدای غیر طبیعی یخچال فریزر

پاره شدن واشر یخچال فریزر

مصرف بالای برق یخچال فریزر

از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر

یخ زدگی یخچال فریزر

البته  امکان دارد دلایلی دیگرهم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر در رشت باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بزارید لطفا با شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.


نکاتی برای تعمیرات یخچال فریزر در رشت:

 یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریز و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزرو صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید ( تعمیر یخچال در رشت).


یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر  تازه  یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال را پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

همچنین از دیگر خدمات ما :

 تعمير يخچال صنعتي در رشت

تعمیر یخچال ویترینی در رشت

تعمیر یخچال در محل رشت

تعمیر فریزر در محل رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر دنار نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر دونار نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر الجی نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سیلوان نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر جنرال نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر ایران شرق نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر ویرپول نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر ویرلپول نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر فیلور نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر امرسان نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر یخساران نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر یخچاوان نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سینور نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر هاردستون نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سایوان نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر آیسان نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر میشل نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر پارس نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سینجر نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر پارس نمایندگی رشت

مرکز تعمیرات یخچال فریزر سوزان نمایندگی رشتارتباط با ما:

@sedaghatimilad
09112305332
09019413305
https://t.me/GilTEG