با توجه به تغییر روش زندگی عصر جدید و دور شدن مسافت ها آن هم به دلیل بزرگتر شدن روز به روز شهرها دیگر نه در توان است و نه مقرون به صرفه است که یخچال و فریزر خود را جابجا کنیم و تا محل تعمیرگاه جهت تعمیر ببریم. جهت تعمیر یخچال در شهر رشت این کار را از این به بعد به عهده ی کسانی بگذارید که با تجربه در این امر پا گذاشته اند. تعمیرکار یخچال جهت انجام تعمیر یخچال فریزر در رشت در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب یخچال فریزر در محل می نماید.


تعمیرکار یخچال و فریزر در رشت با حضور در محل و در جهت رفع عیب با در نظر داشتن رعایت اصول فنی و ایمنی در کمترین زمان ممکن اقدام به انجام تعمیر یخچال فریزر خواهد نمود. کلیه قطعات معیوب در صورت تعمیر دارای گارانتی بوده و در صورت تعویض با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین خواهد شد. همچنین تعمیرات توسط افراد متخصص و با تجربه در استان گیلان و شهر رشت انجام خواهد شد.

جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر در منزل در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.

ضمانت قطعات

کلیه قطعات مورد استفاده دارای اصالت کالا و ضمانت می باشند. خدمات تعمیرات انواع یخچال و فریزر در رشت تا زمان تعیین شده که توسط تعمیرکار مشخص میشود دارای گارانتی است و در صورت خرابی بدون هیچ گونه هزینه ای تعمیر یخچال و فریزر  انجام خواهد شد. با سالها تجربه در امر تعمیر یخچال فریزر در رشت در سریعترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب یخچال و فریزر اقدامات مقتضی انجام خواهد شد.


قیمت ها طبق تعرفه

تعمیرات کلیه یخچال های خانگی و فروشگاهی طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

همچنین تعمیرات یخچال های با برند های مطرح با توجه به تعرفه های مشخص شده خواهد بود.

گروه فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) آماده ارائه خدمات تعمیراتی برای انواع برندهای داخلی و خارجی یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در منزل در شهر رشت می باشد. برای اطلاع از ویژگی های متمایز خدمات گیل تگ به صفحه اصلی سایت ما به نشانی gilteg.ir مراجعه نمایید. تعمیرات یخچال فریزرهای سامسونگ ، الجی (ال جی) ، امرسان ، هیمالیا ، یخساران ، ایران شرق ، یخچاوان ، سیلوان ، سینور ، ویرلپول ، سایوان ، سونیا ، جنرال ، هاردستون ، دنار ، بکو ، الکترواستیل ، آیسان ، میشل ، فیلور ، پارس ، سینجر ، سوزان و ... توسط گروه فنی مهندسی گیل تگ انجام میشود. 


جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.

گارانتی تعمیر

کلیه تجهیزات بعد از اینکه توسط تیم ما تعمیر گردید گارانتی تعمیر می شوند تا در صورت خرابی احتمالی در روزهای بعد توسط گروه ما به صورت رایگان انجام شود.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

برای انجام تعمیرات انواع یخچال فریزر سامسونگ، الجی و سایر برندهای داخلی و خارجی در منزل و در اسرع وقت در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر در رشت

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد، مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد. خرابی یخچال کل اعضای خانواده مخصوصا خانم خانواده را با یک ناراحتی دچار میکند زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و همه تلاش میکنند در سریعترین زمان ممکن یک شرکت و مجموعه تعمیراتی در رشت پیدا کنند تا تعمیرات یخچال در رشت را انجام دهند و این بار استرسی را سریعا رفع نماید.


سرعت تعمیر بالا و حضور به موقع

ما در این مجموعه تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر در رشت در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای علم و فن برای تعمیر یخچال فریزر در رشت

تعمیرات یخچال و فریزر در رشت توسط کسانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به کلیه یخچال های و برندهای مختلف هستند و دوره های متفاوت را گذرانده اند.

تعمیرات یخچال فریزر در رشت توسط افراد صلاحیت دار که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر در رشت دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. کلیه تعمیر کاران ما دارای تجربه فراوان می باشد و بالای هزاران یخچال را تعمیر کرده اند و با انواع مشکلات و خرابی های یخچال در رشت آشنا هستند یعنی با توضیحات که صاحب یخچال ارائه می دهد کارشناس ما مشکل یخچال را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکنند و با این عمل سعی بر رضایت مشتریان خود داریم.


استفاده از قطعات فابریک

نکته که باید حتما در تعمیر یخچال به آن اشاره و توجه نمود این مبحث می باشد که باید برای تعویض از قطعات فابریک استفاده کنند این مجموعه کلیه تعمیر کاران یخچال خود را موظف کرده در ابتدا تمام تلاش را برای تعمیر قطعه یخچال بکنند تا هم قطعه فابریک حفظ شود و هم در هزینه صرفه جویی شود و از این باب دوباره رضایت شما در تعمیرات یخچال در رشت را حفظ نماییم از این رو همیشه با نمایندگی تعمیرات یخچال در رشت هماهنگ شوید تا تعمیرات شما بدون نقص صورت پذیرد.


تعمیر یخچال در محل رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.

برای تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.

هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید اما این مجموعه به این نکته تاکید دارد که هزینه دریافتی باید منصفانه و با انصاف باشد و خیلی مناسب تر از بقیه همکاران باشد و کیفیت نیز همیشه در وهله بالا قرار گیرد. تمام تلاش ما رضایت شما برای تعمیرات یخچال در رشت و یا تعمیرات یخچال فریزر در رشت و یا تعمیرات ساید بای ساید در رشت باشد.


جهت براورد قیمت تعمیر یخچال فریزر در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال در منزل در  رشت

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما بهترین و قابل اعتمادترین تعمیر کاران متخصص و قابل اتکا برای تعمیر یخچال در رشت و تعمیر فریزر در رشت می توانید با مجموعه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، بوش، الکترولوکس،یخساران، یخچاوان، سونیا، سایوان، هیمالیا، اسنوا، امرسان، ایران شرق و… توسط تعمیرکاران یخچال و فریزر در رشت انجام خواهد شد.

عمده عیوب یخچال که نیاز به تعمیرات دارند:

  • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر
  • پاره شدن واشر یخچال فریزر
  • مصرف بالای برق یخچال فریزر
  • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر
  • یخ زدگی یخچال فریزر

البته  امکان دارد دلایلی دیگر هم وجود داشته باشد که ممکن است باعث  خرابی یخچال شود که نیاز به تعمیر یخچال فریزر  باشد. در هر صورت میتوانید مشکل یخچال فریزر خود یا ساید یای ساید خود را برای تعمیرات با ما درمیان بگذارید لطفا با شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.


نکاتی برای تعمیرات یخچال فریزر در رشت

  •  یخچال فریزر شما روشن نمی شود

در ابتدا مطمئن شوید اتصال سیم پریز و یخچال بر قرار باشد میتوانید سه راهی را عوض کنید یا سه راهی را در دستگاه دیگر امتحان کنید اگر نشد. و در مرحله بعد مانیتور یخچال فریزر به دنبال از حالت تنظیمات کارخانه یا دمو بگردید. در این زمان چراغ های یخچال فریزرو صفحه نمایشگر  یخچال فریزر روشن است ولی باز یخچال  کار نمی کند. گاهی اشتباهی که رخ می دهد موقع که یخچال فریزر نو فرستاده می شود به صورت حالت فروشگاهی ارسال می شود یا وقتی با دستمال شروع به تمیز کردن مانیتور یخچال فریزر میکنید باعث می شود این دکمه فشار داده شود اگر نشد با ما هماهنگ شوید.

برای رفع مشکل یخچال فریزر در رشت با کارشناس ما به شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.

  • یخچال فریزر بیش از حد سرد است 

اگر  تازه  یخ زیادی استفاده کرده اید  امکان دارد برای ایجاد یخ در یخچال فریزر دمای یخچال پایین امده باشد. برای اطمینان بیشتر تقریبا بیست چهار ساعت منتظر بمانید بعد بررسی کنید که آیا دمای یخچال فریزر به حالت طبیعی برگشته است.

همچنین از دیگر خدمات ما :

 تعمير يخچال صنعتي در رشت

تعمیر یخچال ویترینی در رشت

تعمیر یخچال در محل رشت

تعمیر فریزر در محل رشت