آیا لباسشویی شما صداهای شدیدی ایجاد می کند؟ وقتی مراحل انجام شستشو در ماشین لباسشویی در نظر گرفته شود، چه بسا جای تعجب دارد که چطور با وجود این فرایندهای شستشو، صدایی در ماشین لباسشویی ایجاد نمیشود.

اگر ماشین لباسشویی شما صدای شدید و هولناکی ایجاد میکند، و شما احساس میکنید که این صدا غیر طبیعی است، باید به فکر حل مسئله بود. 

شایع ترین علت شستشو با صدای زیاد، عدم تعادل بار لباس در یک چرخه شستشو است. بعضی از ماشین های لباسشویی طوری طراحی شده اند که در صورت عدم تعادل بار ماشین لباسشویی پیغام هشدار صادر نموده و خاموش میگردند. هر چند دلایل دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد. بعضی از موارد نیاز به تعمیر دارند. از جمله دلایلی که میتواند باعث ایجاد صدای شدید و حرکت ماشین لباسشویی گردد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
خرابی بلبرینگ
خرابی سه نظام
خرابی تسمه
خرابی پمپ تخلیه
خرابی بلبرینگ موتور
خرابی کمک
عدم تعادل لباسشویی
و...

در صورت نیاز به رفع مشکل صدای شدید ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین لباسشویی در رشت از جمله ماشین های لباسشویی الجی، سامسونگ، پاکشوما، آبسال، هایر، ایندزیت، اسنوا، دوو، زانوسی، بوش و سایر ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید. 

09112305332

 09019413305 


جهت مشاهده پروژه های انجام شده در زمینه تعمیرات ماشین های لباسشویی الجی، سامسونگ، پاکشوما، آبسال، هایر، ایندزیت، اسنوا، دوو، زانوسی و بوش، سایر ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی به آدرس http://sedaghatac.blogfa.com/ مراجعه فرمایید.


برای آشنایی با خدمات مجموعه گیل تگ به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.