تعمیر سایر برندهای یخچال فریزر در رشت 09112305332


مرکز مجاز تعمیرات یخچال و فریزر در رشت

تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر انواع برندهای داخلی و خارجی از جمله سامسونگ ، الجی (ال جی)، بوش و ... در رشت، توسط نیروهای متخصص و کارآزموده مجموعه فنی مهندسی گیل تگ در اسرع وقت و با منصفانه ترین قیمت در محل و بدون نیاز به حمل و نقل دستگاه ارائه می گردد.  با توجه به تغییر روش زندگی عصر جدید و دور شدن مسافت ها آن هم به دلیل بزرگتر شدن روز به روز شهرها دیگر نه در توان است و نه مقرون به صرفه است که یخچال و فریزر خود را جابجا کنیم و تا محل تعمیرگاه جهت تعمیر ببریم. جهت تعمیر یخچال در شهر رشت این کار را از این به بعد به عهده ی کسانی بگذارید که با تجربه در این امر پا گذاشته اند. 

برای تشخیص عیب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، الجی، بوش و ... فقط کافی است با کارشناس ما تماس بگیرید تا ضمن تشخیص عیب، براورد اولیه هزینه تعمیرات، خدمت شما ارائه گردد. پس از تنظیم زمان دلخواه شما, تعمیرکار یخچال فریزر  جهت انجام تعمیر در محل حاضر شده و اقدام به رفع عیب دستگاه می نماید.


جهت هماهنگی تعمیرات یخچال فریزر در منزل در رشت در اسرع وقت و با قیمت مصوب با کارشناس ما با شماره 0912305332 تماس حاصل فرمایید.


گروه فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) آماده ارائه خدمات تعمیراتی برای انواع برندهای داخلی و خارجی یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در منزل در شهر رشت می باشد. برای اطلاع از ویژگی های متمایز خدمات گیل تگ به صفحه اصلی سایت ما به نشانی gilteg.ir مراجعه نمایید. تعمیرات یخچال فریزرهای سامسونگ ، الجی (ال جی) ، امرسان ، هیمالیا ، ویرپول ، یخساران ، ایران شرق ، یخچاوان ، سیلوان ، سینور ، ویرلپول ، سایوان ، سونیا ، جنرال ، هاردستون ، دنار ، بکو ، الکترواستیل ، آیسان ، میشل ، فیلور ، پارس ، سینجر ، سوزان و ... توسط گروه فنی مهندسی گیل تگ انجام میشود.مزایای خدمات تعمیرات یخچال و فریزر توسط مجموعه گیل تگ


قطعات اصلی و با کیفیت و گارانتی تعمیر

استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت به افزایش عمر مفید یخچال فریزر و کاهش هزینه های ناشی از خرابی های مجدد کمک می کند. تضمین عملکرد صحیح دستگاه و تعویض در صورت خرابی پیش از پایان دوره تضمین, از تعهدات گیل تگ به شما مشتریان ارجمند است.


مراجعه در اسرع وقت

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در رشت توسط خدمات فنی مهندسی گیلان (گیل تگ) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

یکی از مهمترین وسایل خانگی و شاید تنها وسیله خانگی که خرابی آن استرس زیادی را بر مجموعه اعضای خانواده وارد می نماید یخچال می باشد. مخصوصا اگر خرابی یخچال در فصل گرما باشد، زیرا وسایل درون یخچال در صورت سرد نبودن یخچال فریزر خراب می شوند و هزینه جانبی زیادی را به همراه خواهد داشت.

ما در مرکز تعمیرات یخچال فریزر نمایندگی رشت تمامی تلاش خود را جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر در اسرع وقت به کار میگیریم.


دارای دانش  و تخصص فنی برای تعمیر یخچال فریزر در رشت

تعمیرات یخچال و فریزر در رشت توسط متخصصانی انجام میشود که از علم و آگاهی کامل نسبت به تعمیر انواع مدل های یخچال و فریزر برخوردار هستند. تلفیق تجربه و دانش تخصصی، کیفیت خدمات فنی گیل تگ را تضمین میکند. متخصصان ما با بروز کردن مداوم اطلاعات فنی خود، تشخیص و رفع عیب دستگاه های مدرن را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر نموده اند.

تعمیرات یخچال فریزر در رشت توسط  متخصصانی که تجربه بالایی در زمینه تعمیرات انواع یخچال فریزر  دارند، صورت خواهد گرفت. این امر را می توانید با مراجعه به آدرس تلگرام گروه فنی مهندسی گیلتگ به نشانی gilteg@ به وضوح دریابید. با توضیحاتی که توسط شما ارائه می شود، کارشناس ما مشکل یخچال را در اسرع وقت شناسایی کرده و اقدام به تعمیر یخچال میکند. تشخیص صحیح عیب می تواند به سرعت در انجام تعمیرات و کاهش هزینه های جانبی کمک شایانی نماید.


تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در محل در رشت

به دلیل انکه جابجایی یخچال فریزر سخت می باشد و ممکن است در حین جابجایی یخچال صدمه یا ضربه ببیند باید تعمیر کار یخچال در محل رشت حضور یابد و اقدام به تعمیر یخچال در منزل کند و رضایت شما را در تعمیرات یخچال در رشت را بر آورده کند.

 گیل تگ با ارائه خدمات فنی در محل و در حضور شما، به کاهش هزینه های حمل و نقل و همچنین کاهش آسیب های احتمالی ناشی از جابجایی وسایل خانگی بزرگ کمک می کند.


منصفانه ترین هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت

هزینه تعمیر یخچال فریزر در رشت بستگی به نوع خرابی و عیب یخچال شما دارد و این مساله قیمت هزینه تعمیر یخچال در رشت را مشخص می نماید. این مجموعه دارای پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و کلیه هزینه ها مطابق نرخ مصوب اتحادیه است. براورد حدودی هزینه، پیش از اقدام به تعمیر انجام می شود و پرداخت هزینه خدمات پس از اتمام کار می باشد.جهت براورد قیمت تعمیر یخچال فریزر در منزل در رشت با شماره 09112305332 تماس بگیرید.رایج ترین عیوب یخچال فریزر و ساید بای ساید که نیاز به تعمیرات دارند

 • صدای غیر طبیعی یخچال فریزر 
 • پاره شدن واشر یخچال فریزر 
 • مصرف بالای برق یخچال فریزر 
 • از کار افتادن کمپرسور یخچال فریزر 
 • یخ زدگی یخچال فریزر 
 • مشاهده کدهای خطای خرابی برد روی صفحه نمایش یخچال فریزر 
 • روشن نشدن یخچال فریزر 
 • روشن و خاموش شدن خود بخود یخچال فریزر 
 • از کار افتادن فن ها یا عملکرد غیر عادی فن در یخچال فریزر 
 • برفک زدن یخچال های نوفراست 
 • عدم تنظیم صحیح دمای یخچال و فریزر 
 • یکسره کار کردن یخچال فریزر  و عدم اتومات
 • شنیدن مداوم صدای بوق در  یخچال فریزر در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات فوق در یخچال فریزر و ساید بای ساید برای رفع عیب با کارشناس ما به شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر یخچال فریزر ، نمایندگی رشت

تعمیرگاه تخصصی و مجاز ما با بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرکاران متخصص و قابل اتکا آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. برای تعمیر یخچال در رشت و تعمیر فریزر در رشت می توانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

تعمیرات برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی ، سامسونگ، دوو، جنرال الکتریک، فریجیدر، ویرپول، بوش، الکترولوکس،یخساران، یخچاوان، سونیا، سایوان، هیمالیا، اسنوا، امرسان، ایران شرق و… توسط تعمیرکاران یخچال و فریزر در رشت انجام خواهد شد.


در ادامه نمونه کارهای تعمیرات یخچال و فریزر در رشت ارائه شده است.


تعمیر یخچال فریزر امرسان در رشت با مشکل اتصالی و عدم سرمایش 09112305332

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رشت با مشکل اتصالی و عدم سرمایش 09112305332

تعمیر یخچال فریزر امرسان در رشت با مشکل اتصالی و عدم سرمایش.  رفع مشکل آبریزش یخچال فریزر امرسان. رفع مشکل یخ زدگی کف فریزر امرسان

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر پارس در رشت با مشکل خطای dE و روشن نشدن موتور 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر پارس در رشت با مشکل خطای dE و روشن نشدن موتور 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر پارس در رشت با مشکل خطای dE و روشن نشدن موتور.....

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش گروه صنعتی جهان شرق در رشت 09112305332

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش گروه صنعتی جهان شرق در رشت 09112305332

خدمات فنی و مهندسی گیلان (گیل تگ)نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش گروه صنعتی جهان شرق در رشتارائه خدمات نصب و تعمیرات یخچال و فریزر گروه صنعتی جهان شرق با برندهای الکتروجنرال، وستر، جنرال شرق، پارس بابر، پارس چیلر، سهند و هیلار در رشتبه مدیریت صداقتی: 09112305332

نشت یابی و شارژ گاز یخچال فریزر سوزان مدل SNRF22 در رشت

نشت یابی و شارژ گاز یخچال فریزر سوزان مدل SNRF22 در رشت

نشت یابی و شارژ گاز یخچال فریزر سوزان مدل SNRF22  در رشت     تعمیر یخچال فریزر سوزان در رشت   رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر سوزان تعمیرات یخچال فریزر سوزان    تعمیرکار یخچال فریزر سوزان

تعویض موتور یخچال فریزر میشل مدل MRF-1120AS در رشت 09112305332

تعویض موتور یخچال فریزر میشل مدل MRF-1120AS در رشت 09112305332

تعمیر یخچال فریزر میشل مدل MRF-1120AS     رفع مشکل عدم سرمایش یخچال فریزر میشل در رشت            عدم کارکرد موتور یخچال فریزر میشل          نمایندگی تعمیر یخچال فریزر در رشت

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA27 در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA27 در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA27 با مشکل اتصالی و عدم روشن شدن دستگاه....

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر هاردستون مدل HS-CO2393 در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر هاردستون مدل HS-CO2393 در رشت 09112305332

تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر هاردستون مدل HS-CO2393 با مشکل عدم سرمایش...