نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش گروه صنعتی جهان شرق در رشت

خدمات فنی و مهندسی گیلان (گیل تگ)،  نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش گروه صنعتی جهان شرق در رشت می باشد. این مجموعه آماده ارائه خدمات نصب و تعمیرات یخچال و فریزر گروه صنعتی جهان شرق با برندهای الکتروجنرال، وستر، جنرال شرق، پارس بابر، پارس چیلر، سهند و هیلار در رشت است.


درباره گروه صنعتی جهان شرق:

شرکت جهان شرق در سال 1382 در شهرک صنعتی شهید سلیمی تبریز در یکی از بزرگترین قطب های صنعت کشور با موقعیت بسیار استراتژیک با انگیزه تولید لوازم خانگی و قطع وابستگی و رسیدن به خودکفایی در این بخش تأسیس گردید. در این راستا سعی نمود با نوآوری و تولید محصولات با کیفیت جایگاه ویژه ای در صنعت کشور کسب نماید. این شرکت در جهت جلب رضایت مشتریان طی سالها قدم های بسیار موثری در تشکیل یک سازمان خدمات پس از فروش فعال و اثر گذار با همکاری شرکت های مشاور توانمند کشور و راه اندازی happy call و call center در این سازمان نموده است.

مدیریت ارشد سازمان طی سالهای اخیر علیرغم بحران های اقتصادی بر حسب سیاستهای اقتصادی کشور و به جهت جلوگیری در خروج ارز از کشور و به منظور گسترش تنوع محصولات تولیدی مخصوصا محصولاتی که قابل رقابت با محصولات وارداتی باشند ، اقدام به تجهیز مجموعه به آخرین تکنولوژی روز دنیا نموده . این شرکت با تکیه بر تخصص، پژوهش و پشتکار کارشناسان توانمند موفق به اخذ پروانه های لازم از سازمان استاندارد و تاییدیه های بین المللی شده است.


برای ارتباط با کارشناس ما با شماره 09112305332 تماس حاصل فرمایید.

گروه فنی و مهندسی گیلان (گیل تگ)، آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات انواع برندهای داخلی و خارجی ماشین لباسشویی، یخچال فریزر و ساید، کولر گازی، ماشین ظرفشویی و تعمیرات برد الکترونیکی در شهر رشت و بخش هایی از استان گیلان می باشد. 

برای آشنایی با سایر خدمات گیل تگ به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.


نمایندگی یخچال و فریزر جهان شرق در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر الکتروجنرال در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر وستر در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر جنرال شرق در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر پارس بابر در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر پارس چیلر در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر سهند در رشت
نمایندگی یخچال و فریزر هیلار در رشت